Telefon :+48 58 663 02 05

Bartłomiej Piestrzeniewicz

Koordynator Zespołu Sprzedaży

Aleksandra Piotrowska

Specjalista ds. Sprzedaży

Natalia Janas

Specjalista ds. sprzedaży

Zakup kontenerów morskich w Trójmieście to w dzisiejszych czasach bardzo ekonomiczny sposób na minimalizację wydatków nowoczesnych przedsiębiorstw. Coraz więcej firm szuka oszczędności i decyduje się na zakup kontenera chłodniczego, aby uniknąć zamrażania własnego kapitału i skłania się ku bardziej ekologicznym rozwiązaniom.

Mobilność, niska cena, solidność wykonania, a także uniwersalne zastosowanie wraz z prostotą obsługi sprawiają, że kontenery morskie są pożądanym produktem większości firm działających w wielu branżach biznesu. Korzystają z nich przedsiębiorstwa handlowe, logistyczne i spożywcze, których priorytetem jest zapewnienie swoim produktom odpowiedniej temperatury podczas transportu do swoich filii.

 

Kontenery morskie

 

Sprzedaż kontenerów morskich w Trójmieście to rozwiązanie, które jest rekomendowane przez wiele uznanych marek. Właściciele każdej z nich mogą zamówić kontener morski o dowolnych wymiarach. Wygodny i bezpieczny transport przedmiotów o niestandardowych gabarytach ułatwiają kontenery typu open top.

Do przewożenia przedmiotów o większych gabarytach polecane są także kontenery typu Flat Rack, które ułatwiają komfortowy transport maszyn i pojazdów. Cechuje je łatwy rozładunek oraz stabilność podczas transportu. Przechowywane wewnątrz maszyny są starannie zabezpieczone przed wstrząsami mechanicznymi.