Telefon :+48 58 663 02 05

Bartłomiej Piestrzeniewicz

Koordynator Zespołu Sprzedaży

Aleksandra Piotrowska

Specjalista ds. Sprzedaży

Natalia Janas

Specjalista ds. sprzedaży

Sprzedaż kontenerów magazynowych w Trójmieście cieszy się dużym zainteresowaniem klientów z branży spożywczej, budowlanej i przemysłowej ze względu na to, że oferujemy szeroki wybór kontenerów, które są dostępne także w nietypowych rozmiarach. Dodatkową korzyścią takiej inwestycji jest mobilność kontenera oraz niższe koszty inwestycyjne, co pozwala na zaoszczędzenie kapitału wielu firmom potrzebującym mobilnego magazynu.

Atutem kontenerów jest uniwersalne zastosowanie – świetnie sprawdzają się w branży przemysłowej, budowlanej i spożywczej. Kontenery „Open Top” są wyposażone w specjalną plandekę i ułatwiają transport sypkich substancji. stnieje możliwość indywidualnej modyfikacji kontenerów w zależności od potrzeb. Największą popularnością cieszą się kontenery blaszane, których maksymalna pojemność to aż 33 europalety.

 

Kontenery magazynowe

 

Najbardziej rekomendowanymi kontenerami dla branży motoryzacyjnej są kontenery typu Flat Rack, dzięki którym można bez obaw w pełni bezpiecznie przewozić pojazdy o niestandardowych gabarytach. Natomiast do transportowania towarów o mniejszych gabarytach polecamy kontenery „Double Door”, które są wyposażone w dwie pary drzwi i ułatwiają błyskawiczny rozładunek.

Zajmujemy się również przerabianiem kontenerów 20’DC tak, aby spełniały one wymagania naszych klientów i były dostosowane do oczekiwanych wymiarów lub zadań. Na specjalne życzenia montujemy dodatkowe zabezpieczenia w postaci rolet antywłamaniowych, które skutecznie zabezpieczają zawartość kontenerów przed kradzieżą.