Telefon :+48 58 663 02 05

Bartłomiej Piestrzeniewicz

Koordynator Zespołu Sprzedaży

Aleksandra Piotrowska

Specjalista ds. Sprzedaży

Natalia Janas

Specjalista ds. sprzedaży

Modyfikacje kontenerów magazynowych w Trójmieście dedykowane są każdemu, kto szuka kontenera o nietypowych wymiarach i potrzebuje dostosować go do charakteru swojego projektu. Aby sprostać wymaganiom współczesnego rynku coraz więcej firm decyduje się na zakup zmodyfikowanych kontenerów, które pozwalają zaoszczędzić czas na samodzielnych modyfikacjach i są wygodniejszym rozwiązaniem podczas pracy.

Wynajem lub zakup kontenera to świetne rozwiązanie dla osób, które nie chcą inwestować w budowę specjalnych powierzchni magazynowych i szukają tańszej oraz mobilnej alternatywy. Zaletą kontenera jest dowolna ilość indywidualnych modyfikacji w postaci rolet antywłamaniowych, otwieranej ściany bocznej lub dodatkowej i łatwo demolowanej plandeki.

 

Kontenery magazynowe

 

Modyfikacje kontenerów magazynowych w Trójmieście to sposób na zamówienie dowolnego kontenera magazynowego dostosowanego do Twojego indywidualnego projektu. W ofercie mamy kontenery open top dostosowane do przewożenia sypkich materiałów, kontenery flat rack dedykowane branży motoryzacyjnej ze względu na łatwość załadunku przedmiotów o nietypowych właściwościach.

Do przewożenia przedmiotów o mniejszych gabarytach rekomendowane są kontenery typu Full Side Access wyposażone w dodatkową i funkcjonalną ścianę boczną, która ułatwia błyskawiczny rozładunek. Podobnym zastosowaniem charakteryzują się kontenery Double Door, które są wyposażone w dwie pary drzwi i pozwalają skrócić czas rozładunku.